Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow NHL: 10 milionów dolarów za sezon dla rekordzisty
NHL: 10 milionów dolarów za sezon dla rekordzisty Drukuj Email
10.10.2008.
 Napastnik Ottawa Senators - Dany Heatley jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem ligi NHL w nowym sezonie. 24-letni hokeista za najbliższy rok gry w barwach "Senatorów" otrzyma wynagrodzenie w wysokości 10 milionów dolarów.

O milion mniej zarobią najskuteczniejszy zawodnik poprzednich rozgrywek, Rosjanin Aleksander Owieczkin z Washington Capitals oraz kapitan Pittsburgh Penguins Sidney Crosby najlepszy hokeista ligi w sezonie 2006/07.

Najlepiej opłacany z bramkarzy w NHL Miikka Kiprusoff, z zarobkami w wysokości 8,5 mln dol., zajmuje czwarte miejsce w lidze.

sport.onet.pl (PAP)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron