Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Formuła 1 arrow Kubica: wierzę, że mam szansę na mistrzowski tytuł
Kubica: wierzę, że mam szansę na mistrzowski tytuł Drukuj Email
13.10.2008.
 - Nie jest tajemnicą, że w normalnych okolicznościach pod względem osiągów nie jesteśmy tak szybcy jak Massa czy Hamilton, więc moje zadanie będzie trudniejsze, ale wierzę, że mam szansę na tytuł - powiedział po wyścigu o GP Japonii kierowca BMW Sauber, Robert Kubica.

- Po pierwszych siedmiu wyścigach byłem liderem mistrzostw świata. Jeśli w tej fazie sezonu możesz wyjść na czoło, to powinieneś być w stanie walczyć o mistrzostwo. Początkowo brakowało nam chyba wspólnego celu. Miałem nadzieję, że będziemy mogli walczyć o tytuł, ale ostatnio nie poprawiliśmy naszego bolidu. W ostatnich GP wszystko może się zdarzyć. Wystarczy zobaczyć, co działo się w poprzednich wyścigach. Na Monzie, startując z 11. pola, dojechałem do mety trzeci. W Singapurze mógłbym z łatwością być na podium, ale mój wyścig zrujnowała neutralizacja. Wszystko się zmienia, a my musimy być w czołówce i czekać na okazje - dodał.

sport.onet.pl (Przegląd Sportowy)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron