Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Formuła 1 arrow Kubica: Hamilton i Massa mają więcej do stracenia, niż ja do wygrania
Kubica: Hamilton i Massa mają więcej do stracenia, niż ja do wygrania Drukuj Email
16.10.2008.
 - Mam 12 punktów straty do Lewisa Hamiltona i siedem do Felipe Massy. Myślę, że w dwóch ostatnich wyścigach obaj mają więcej do stracenia niż ja do wygrania - powiedział Robert Kubica przed zbliżającym się GP Chin.

- Oczywiście, że dobrze by było mieć najszybszy bolid, aby móc walczyć o pole positon i zwycięstwo w każdym wyścigu. W takich warunkach powiedziałbym, że mam duże szanse na końcowy triumf - podkreśla Kubica.

- Jednak w ostatnich wyścigach okazało się, że Renault i Toyota mają szybsze bolidy niż my. To dla nas dodatkowe utrudnienie.
- Oczywiście wszystko jeszcze jest możliwe - zaważyć może pogoda, samochód bezpieczeństwa, czy kolizja na pierwszym zakręcie. Wyścigi są kompletnie nieprzewidywalne - dodaje polski kierowca BMW Sauber.

- Od ostatniego sezonu poczyniliśmy ogromny postęp - szczególnie, jeśli chodzi o niezawodniść bolidu. To sprawiło, że w końcówce sezonu ciągle mamy szanse na mistrzostwo i damy z siebie wszystko - podkreslił Kubica.

sport.onet.pl 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron