Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Formuła 1 arrow Kubica: nie jestem zadowolony
Kubica: nie jestem zadowolony Drukuj Email
17.10.2008.
 Robert Kubica, polski kierowca BMW Sauber, jeździł bardzo nierówno podczas piątkowych treningów przed niedzielnym wyścigiem o GP Chin. Podczas pierwszego treningu Polak uzyskał 5. czas, zaś podczas drugiego 12.

- Jak zwykle podczas piątkowych treningów pracowaliśmy nad ustawieniem opon i innych elementów bolidu. Sprawdzaliśmy wiele możliwych ustawień, tak, żeby na sobotnie kwalifikacje i wyścig dobrać optymalne - powiedział Kubica po treningach.

- Nie jestem zadowolony z równowagi bolidu i przyczepności. Mamy dużo materiałów do analizy i czeka nas sporo pracy - podkreślił.

- W drugiej sesji treningowej było już całkiem nieźle. Próbowaliśmy różnych ustawień - nie wszystkie wybory były właściwe, ale dzięki temu wiemy, jakie mamy możliwości - powiedział po treningach kolega Kubicy z zespołu BMW Sauber, Niemiec Nick Heidfeld.

Dyrektor techniczny teamu z Hinwill, Willy Rampf, podkreślił: - Najważniejsze, że nie mamy żadnych kłopotów technicznych.

sport.onet.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron