Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.

Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.

Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).

Strona główna arrow Formuła 1 arrow "Cudu nie było; BMW, czyli Bardzo Marny Wyścig"
"Cudu nie było; BMW, czyli Bardzo Marny Wyścig" Drukuj Email
20.10.2008.
 Lewis Hamilton z zespołu McLarena wygrał Grand Prix Chin na torze w Szanghaju, odnosząc dziewiąte zwycięstwo w historii swoich startów w F1. Robert Kubica, polski kierowca zespołu BMW Sauber, zajął szóste miejsce. W ten sposób Polak stracił szansę na mistrzostwo świata w tym sezonie. Oto tytuły w dzisiejszej prasie:

"Przegląd Sportowy": Cudu nie było
W Chinach Polak pożegnał się z marzeniami o koronie mistrza świata. Kubica przez cały weekend miał duże problemy ze swoim bolidem i, choć w wyścigu jechał doskonale, na mecie był dopiero szósty.

"Gazeta Wyborcza": Bóg jechał z Hamiltonem
Koniec szans Roberta Kubicy na mistrzostwo świata. W GP Chin wygrał Lewis Hamilton przed Felippe Massą. Przed ostatnim wyścigiem sezonu Hamilton ma siedem punktów przewagi nad Massą.

"SuperExpress": Kubica nie będzie mistrzem!
Polski kierowca pojechał w niedziele bardzo dobrze. Niestety, jego główni rywale w walce o tytuł zajęli dwa pierwsze miejsca. To koniec marzeń Polaka o tytule.

"Polska": Kubica nie będzie mistrzem w tym roku
BMW, czyli Bardzo Marny Wyścig. Po niedzielnym GP na torze w Szanghaju o szansach Polaka na tytuł mistrza świata można mówić już w czasie przeszłym.

"Sport": Kubicy odjechał tytuł
Robert Kubica nie miał w GP Chin odpowiednio przygotowanego bolidu, aby myśleć o utrzymaniu szansy na mistrzowski tytuł. W Brazylii o ten zaszczyt walczyć będą juz tylko Lewis Hamilton i Felipe Massa.