Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Formuła 1 arrow Schumacher: on pobije mój rekord
Schumacher: on pobije mój rekord Drukuj Email
27.10.2008.
 Michael Schumacher, legenda Formuły 1 twierdzi, że Lewis Hamilton (McLaren) pobije jego rekord i zostanie mistrzem świata więcej niż siedem razy.

- Oczywiście, że Hamilton jest w stanie tego dokonać - mówi Schumacher. - Kiedy zacząłem startować nikt, nawet ja, nie wierzył, że pobiję rekord Juana Manuela Fangio (pięciokrotny mistrz świata - przyp. red.). Rekordy są właśnie po to.

- Jeśli Hamilton, lub jakiś inny kierowca pobije mój rekord nie będę z tego powodu rozpaczał - zapewnia Schumacher.

sport.onet.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron