Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Formuła 1 arrow Toyota bliska wycofania się z F1
Toyota bliska wycofania się z F1 Drukuj Email
27.10.2008.
 Toyota poinformowała, że rozważa rezygnację z uczestnictwa w Formule 1 od sezonu 2010 na rzecz ścigania się w Le Mans.

Toyota, która do "rodziny" F1 dołączyła w 2002 roku, nie odniosła jeszcze prawdziwego sukcesu w wyścigach Grand Prix. Po ostatnich doniesieniach o wprowadzeniu standaryzacji w napędach bolidów Toyota postawiła sprawę jasno - możemy odejść.

Tadashi Yamashina, szef Toyoty F1, potwierdził spekulacje. - Chcielibyśmy wrócić na Le Mans. Ostateczna decyzja zależy od budżetu, gdyż w obecnych warunkach ekonomicznych nie moglibyśmy ścigać się w F1 i Le Mans.

sport.onet.pl 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron