Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow Polski zawodnik bliski pobicia rekordu klubu
Polski zawodnik bliski pobicia rekordu klubu Drukuj Email
27.10.2008.
 Zespół Sebastiana Janikowskiego - Oakland Raiders, przegrał na wyjeździe z Baltimore Ravens 10:29 w meczu ligi futbolu amerykańskiego NFL. To piąta porażka "Korsarzy" w bieżącym sezonie.

Polski kopacz zapisał na koncie cztery punkty - jeden za podwyższenie i trzy za skuteczne uderzenie z 22 jardów.

Janikowski jest na drugim miejscu w historii Raiders w liczbie zdobytych punktów i już tylko czterech brakuje mu do wyrównania rekordu George'a Blanda (863). Być może Polak pobije go 2 listopada w starciu z Carolina Panthers.

W obecnym sezonie drużyna Raiders ma bilans meczów 2-5, a w tabeli Dywizji Zachodniej Konferencji Amerykańskiej NFL zajmuje przedostatnie, trzecie miejsce.

sport.onet.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron