Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow Jacek Gmoch poleca grę FIFA Manager 09
Jacek Gmoch poleca grę FIFA Manager 09 Drukuj Email
27.10.2008.
Znany przez wszystkich piłkarz i trener, współpracownik Kazimierza Górskiego w latach największych sukcesów polskiej piłki nożnej, twórca banku informacji piłkarskiej, selekcjoner reprezentacji Polski w latach 1976-1978 oraz trener i manager klubów w USA, Norwegii, Grecji – Jacek Gmoch – poleca grę FIFA Manager 09. Najnowsza odsłona gry to ulepszona sztuczna inteligencja i możliwość pełnej kontroli kamery w trybie meczowym 3D. 

Współpraca Jacka Gmocha z Electronic Arts będzie obejmowała działania promocyjne, reklamowe i public relations związane z najnowszą odsłoną piłkarskiej gry strategicznej. Twarz Jacka Gmocha zobaczymy na naklejce znajdującej się na okładce gry, jego postać – w sklepach w postaci materiałów POS, a głos usłyszymy w spocie radiowym. Ponadto, Jacek Gmoch pojawi się na najważniejszych imprezach promocyjnych gry FIFA Manager 09.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron