Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Formuła 1 arrow Kierowca BMW: to był dla mnie najtrudniejszy sezon w karierze
Kierowca BMW: to był dla mnie najtrudniejszy sezon w karierze Drukuj Email
28.10.2008.
 - Kończący się sezon był dla mnie najtrudniejszy w karierze. I to nie tylko w Formule 1, ale w podczas całej mojej przygody ze sportami motorowymi - przyznaje kierowca BMW Sauber, Nick Heidfeld.

- Z jednej strony dysponowałem świetnym bolidem, z drugiej jednak przez znaczną część sezonu nie potrafiłem "wycisnąć" z niego zbyt dużo, zwłaszcza w kwalifikacjach - mówi Niemiec.

- Na szczęście w trudnych chwilach "nie straciłem zimnej głowy" i przy pomocy całego zespołu wydostałem się z "dołka" - kończy Heidfeld.

sport.onet.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron