Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Piłka nożna arrow Wisła szykuje transferowy hit - snajper z Bundesligi w Krakowie?!
Wisła szykuje transferowy hit - snajper z Bundesligi w Krakowie?! Drukuj Email
28.10.2008.
 Być może wkrótce dojdzie do sensacyjnego transferu w wykonaniu Wisły Kraków. Pod Wawel włodarze mistrza Polski chcą ściągnąć serbskiego napastnika Danijela Ljuboję z VfB Stuttgart.

Działacze mistrzów Polski coraz odważniej poczynają sobie na rynku piłkarskim. Kilka miesięcy temu prowadzili zaawansowane negocjacje w sprawie zatrudnienia Diego Tristana, jednak ostatecznie nie doszli do porozumienia. Były gwiazdor Deportivo La Coruna wylądował więc w West Ham United. W Krakowie rozważano także zatrudnienie Patricka Kluiverta, jednak z pomysłu tego ostatecznie zrezygnowano.

- Teraz sondujemy możliwość sprowadzenia pod Wawel Danijela Ljuboji. Serb ma 30 lat, więc jak na piłkarza jest w sile wieku - informuje jeden z przedstawicieli Wisły, bliski współpracownik Bogusława Cupiała.

sport.onet.pl (Przegląd Sportowy)

 
następny artykuł »

Ranking stron