Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Piłka nożna arrow Kadra Beenhakkera może mieć duże problemy
Kadra Beenhakkera może mieć duże problemy Drukuj Email
28.10.2008.
 Wiele wskazuje na to, że piłkarska reprezentacja Polski może mieć problemy ze znalezieniem stadionu na wrześniowe spotkanie z Irlandią Płn. i październikowe ze Słowacją w ramach eliminacji MŚ 2010.

Obiekty Wisły i Legii będą placem budowy. Na Stadionie Śląskim zacznie się w czerwcu po finale Pucharu Polski wielka modernizacja. Obiekt Pogoni Szczecin się nie nadaje ze względu na słabą infrastrukturę. Stadiony Widzewa czy Śląska są za małe. Kielce? Najbliższe międzynarodowe lotnisko jest oddalone od miasta o ponad 100 km, a to niezgodne z przepisami UEFA. O ile San Marino wyrazi zgodę na rozegranie oficjalnego meczu, o tyle z Irlandią Płn. czy Słowacją może być problem.

Zostaje więc Poznań. Władze PZPN są zdeterminowane i gotowe zorganizować mecze na Lechu, nawet jeśli będą funkcjonować tylko trzy trybuny. Problem w tym, czy będą? . Jesienią przyszłego roku kadra Beenhakkera może więc zostać bezdomna na mecze decydujące o awansie do finałów MŚ.

sport.onet.pl (Gazeta Wyborcza)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron