Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Piłka nożna arrow Rezygnacja kandydata na prezesa PZPN!
Rezygnacja kandydata na prezesa PZPN! Drukuj Email
30.10.2008.
 Tomasz Jagodziński zrezygnował z ubiegania się o fotel prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej - donosi wysłannik sport.onet.pl Miłosz Henzel.

Wcześniej doszło do poważnego zgrzytu. Otóż Sylwester Cacek nie będzie mógł głosować w wyborach. Właściciel Widzewa Łódź, reprezentujący na zjeździe Cracovię zapowiedział złożenie do sądu wniosku o unieważnienie zjazdu.

Delegat Legii Warszawa Jarosław Ostrowski poprosił o zaproszenie w charakterze gościa wykluczonego z obrad Cacka. Wniosek został przyjęty.

sport.onet.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron