Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Piłka nożna arrow Nowy prezes PZPN ledwie zaczął rządy, a już wywołał burzę
Nowy prezes PZPN ledwie zaczął rządy, a już wywołał burzę Drukuj Email
31.10.2008.
 Nowy prezes PZPN ledwie zaczął rządy, a już jego wypowiedź w sprawie kłopotów Ukrainy z organizacją Euro 2012 wywołała burzę.

- Mam nadzieję, że nasi przyjaciele z Ukrainy sobie poradzą. Ale jeżeli zabiorą im Euro, skorzystać na tym mogą polskie miasta - powiedział w TVN 24 nowy prezes PZPN.

- Zorganizować imprezę możemy na przykład z Niemcami - dodał Lato.
W czwartek wicedyrektor Narodowej Agencji ds. organizacji turnieju, Jewhen Wilinski oświadczył: - Światowy kryzys finansowy i brak rozwiązań prawnych doprowadził do wstrzymania przygotowań większości obiektów, które mają przyjąć gości Euro 2012 na Ukrainie.

Natomiast nowo wybrany wiceprezes PZPN ds. zagranicznych Adam Olkowicz z powagą traktuje sygnały o problemach Ukraińców przy organizacji mistrzostw Europy w 2012 roku, ale jest optymistą i sądzi, że kryzys szybko minie.

- Kryzys ekonomiczny będzie dotykał wszystkich, ale jestem przekonany, że Ukraińcy znajdą wyjście z tej sytuacji. W tym tygodniu był dobry sygnał z Unii Europejskiej, która jest gotowa współuczestniczyć w koncepcji rozwoju społeczno-ekonomicznego zarówno Ukrainy jak i Gruzji. A więc może pojawić się wsparcie finansowe dla Ukrainców ze strony UE. Bądźmy dobrej myśli - powiedział Olkowicz.

sport.onet.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron