Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow Edyta zdobyła Puchar Świata 2008!
Edyta zdobyła Puchar Świata 2008! Drukuj Email
03.11.2008.
Zawodniczka MKS Tarnovia Edyta Ropek (Five Ten) zajmując drugie miejsce w moskiewskiej, finałowej eliminacji Pucharu Świata 2008 we wspinaczce sportowej, wygrała w klasyfikacji generalnej! Tarnowianka w moskiewskiej eliminacji pucharu wywalczyła drugie miejsce, dzięki czemu ilością punktów zdobytych w dotychczasowych eliminacjach, zapewniła sobie wygraną w Pucharze Świata 2008!

Drugi z Polaków, Łukasz Świrk z SMG Lubin, odpadł w 1/8 finału, zajmując ostatecznie 16 miejsce. W klasyfikacji generalnej uplasował się na wysokim ósmym miejscu. 

 
Zawodnik Nar. Punkty
Edyta Ropek POL 366
Elena Repko UKR 332
Swietłana Tużylina UKR 327

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron