Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Piłka nożna arrow Były selekcjoner reprezentacji rzecznikiem PZPN
Były selekcjoner reprezentacji rzecznikiem PZPN Drukuj Email
03.11.2008.
 Tymczasowym rzecznikiem Polskiego Związku Piłki Nożnej został Andrzej Strejlau - poinformowała TVN 24.
Andrzej Strejlau w latach 1989-1993 prowadził reprezentację Polski. W czasie Igrzysk Olimpijskich w Monachium w 1972, a także od maja 1974 do końca 1975 oraz na Igrzyskach Olimpijskich w Montrealu w 1976 był asystentem selekcjonera reprezentacji Polski Kazimierza Górskiego. Od 1977 do 1978 był asystentem kolejnego selekcjonera reprezentacji Polski Jacka Gmocha. W 1981 i w latach 1986-1987 był szefem szkolenia w PZPN.

(Onet.pl)
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron