Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Piłka nożna arrow Światowy kryzys dopadł Chelsea - koniec z transferami
Światowy kryzys dopadł Chelsea - koniec z transferami Drukuj Email
05.11.2008.
 Międzynarodowy kryzys finansowy dosięgnął również Chelsea Londy, klub, który od pięciu lat należy do rosyjskiego magnata Romana Abramowicza. Londyńczycy w ostatnich dniach zwolnili 15 z 25 skautów, wyszukujących piłkarzy. Jeden z angielskich dzienników doniósł, że Abramowicz odmówił Luisowi Felipe Scolariemu, menedżerowi "The Blues", funduszy na zimowe zakupy.

Brazylijczyk nie przejął się jednak tym zbytnio, bowiem uważa on, że w związku z kryzysem wszystkie kluby będą musiały ciąć koszty.

(Onet.pl)
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron