Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow Spanish Championship z udziałem Agnieszki Rylik
Spanish Championship z udziałem Agnieszki Rylik Drukuj Email
06.11.2008.
 Hiszpania jest dobrze znana wszystkim miłośnikom gier hazardowych. To tutaj turyści, celebryci i politycy miło spędzają wolny czas. Costa del Sol to region Hiszpanii znany z pięknych krajobrazów zawsze słonecznej pogody. W połowie drogi między Marbellą i Malagą, dwiema najsłynniejszymi miejscowościami, których w przez cały rok można spotkać nie tylko rosyjskich oligarchów i gwiazdy Hollywood, znajduje się słynne kasyno Torrequebrada.

W przestronnych niezwykle eleganckich wnętrzach 22 listopada zacznie się turniej pokerowy Spanish Championship. Tylko 200 osób otrzymało zaproszenia do wzięcia udziału w grze, wśród elitarnej grupy graczy będziemy mogli podziwiać Agnieszkę Rylik.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron