Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow Konkurs na najlepszego piłkarskiego managera. Pytania codziennie zadaje Jacek Gmoch!
Konkurs na najlepszego piłkarskiego managera. Pytania codziennie zadaje Jacek Gmoch! Drukuj Email
06.11.2008.
Odrób pracę domową z wiedzy o futbolu i grze FIFA Manager 09. Odpowiadaj na pytania zadawane przez legendę piłki nożnej na www.jacekgmoch.com – do wygrania zestaw godny prawdziwego managera: garnitur na miarę, laptop, aktówka oraz eleganckie pióro! W związku z premierą gry FIFA Manager 09 zorganizowaliśmy konkurs, w którym możesz dowieść swojej wiedzy na temat piłki nożnej oraz nowej gry. Wystarczy, że codziennie – od poniedziałku do piątku, od 5 do 25 listopada wejdziesz na stronę www.jacekgmoch.com i odpowiesz na pytania związane z piłką nożną. Nagrodą główną jest ekskluzywny zestaw: Notebook HP dv7-1060ew, garnitur szyty na miarę przez firmę Spilliaert, eleganckie pióro Waterman Charleston, skórzana czarna aktówka oraz gra FIFA Manager 09. Nagrody dodatkowe to 10 gier FIFA Manager 09. Nie martw się, jeśli do konkursu dołączysz później. Na stronie zobaczysz wszystkie do tej pory zadane pytania. Regulamin konkursu znajduje się na www.jacekgmoch.com.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron