Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Boks arrow Sosnowski znokautował Williamsa!!!
Sosnowski znokautował Williamsa!!! Drukuj Email
09.11.2008.
W sobotę wieczorem Albert Sosnowski znokautował Danny'ego Williamsa! Pojedynek zakończył się w ósmej rundzie. Na początku rundy Albert posłał na deski Williamsa, po nokdaunie mocno zaatakował i kilkadziesiąt sekund później sędzia Richie Davis przerwał walkę! Dragon nie przestraszył się renomowanego rywala i podjął wyrównaną walkę.
Boksował bardzo mądrze i po pięciu rundach komentatorzy brytyjskiej telewizji ITV4 typowali prowadzenie Polaka jednym punktem. Zwycięstwo nad Williamsem jest największym sukcesem w karierze 29-letniego boksera z Warszawy.

Warto dodać, że Sosnowski (44-2, 27 KO) o pojedynku dowiedział się zaledwie przed tygodniem.

Po walce Albert powiedział, że przyjechał do Londynu by wygrać i zrobił to. -"Jestem bardzo zmęczony, bardzo dumny i bardzo szczęśliwy. Nie czułem żadnej presji przed walką. Wyszedłem do ringu i boksowałem" - dodał.

Pojedynek Sosnowski - Williams był walką wieczoru gali boksu w York Hall. Wcześniej zaprezentował się były mistrz świata wagi junior półśredniej Junior Witter (37-2-2, 22 KO), który w trzeciej rundzie znokautował Victora Hugo Castro (29-5, 12 KO) z Argentyny.

boxing.pl
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron