Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow Wyniki zawodów Traffic Skate Jam II w Czeladzi
Wyniki zawodów Traffic Skate Jam II w Czeladzi Drukuj Email
11.11.2008.
W miniony weekend, w Czeladzi, odbyły się zawody Traffic Skate Jam II. Do rywalizacja stanęło 35 deskorolkarzy i 25 rolkarzy. Rundy eliminacyjne rozegrane zostały w formule Jam, czyli równoczesnych przyjazdów kilku zawodników.
Finały natomiast rozstrzygnięto na podstawie indywidualnych przejazdów.
 
Wyniki w poszczególnych kategoriach:
 
Rolki:
 
1. Adam Żurawiecki
2. Jakub Olejarz
3. Krzysztof Dzięba
 
Deskorolka:
 
1. Andrzej Kwiatek
2. Tomasz Trzupek
3. Maciej Bobowski
 


Łukasz Piekarz

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron