Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Piłka nożna arrow Wiceprezes PZPN będzie namawiał Beenhakkera do zmiany systemu
Wiceprezes PZPN będzie namawiał Beenhakkera do zmiany systemu Drukuj Email
13.11.2008.
 - Jestem gotów na dialog z trenerem reprezentacji. Wierzę, że dałby się on przekonać do pewnych pomysłów - mówi w wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego" wiceprezes PZPN ds. szkolenia Antoni Piechniczek, dodając że nie prowadzi żadnej wojny z Leo Beenhakkerem. Spór pomiędzy Piechniczkiem i Beenhakkerem rozbija się o raport, który według wiceprezesa PZPN powinien zostać napisany przez szkoleniowca. - Po Euro 2008 powiedziałem, że Beenhakker powinien zostać. Nadal jednak nie mamy raportu z imprezy - mówi Piechniczek dodając, że nie może zmusić Holendra do tego, żeby go napisał. - To może uczynić tylko prezes i będę mu doradzał, żeby o taki raport poprosił. I to nie jest kolejny odcinek wojny. Przyznam, że wiele znosimy,m by współpraca trwała dalej. Przy okazji meczu Polska - Czechy telewizja pokazała film o rodzinie PZPN. Beenhakker wypowiada się w tym dokumencie, udziela reprymendy działaczom. Gdyby zrobił coś takiego w Arabii Saudyjskiej to natychmiast zerwano by z nim kontrakt. Piechniczek zapowiada także, że będzie namawiał Beenhakkera na zmianę systemu z 4-5-1 na 4-4-2. - Ja tak grałem, bo miałem dwóch, szybkich piłkarzy z przodu i poukładaną drugą linię. Z drugiej strony warto zwrócić uwagę, że jeśli gra się jednym napastnikiem to musi on być wszeschtstronny. Paweł Brożek to łowca bramek, ale nie gra kompletny. Cały wywiad w "Przeglądzie Sportowym"
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron