Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Boks arrow Kolejna gala już niedługo
Kolejna gala już niedługo Drukuj Email
19.11.2008.
Już 7 grudnia 2008 roku o godzinie 18.00 hala widowiskowo - sportowa w Czersku będzie areną Galii bokserskiej z udziałem Boxing Team Chojnice oraz Skorpion Szczecin. W ringu zaprezentują się najlepsi zawodnicy obu ekip. W drużynie Boxing Team zaprezentuje się dwóch zawodników, którzy pochodzą z Czerska. Piotr Szczukowski i Paweł Kulas będą walczyć w barwach Boxing Team. Zawodnicy Boxing Team przygotowują się do tej imprezy pod okiem trenerów:
Leszek Podlejski
Michał Wachowski
Jacek Ziółkowski
Marcin Gruchała

O miejsce w kadrze na te zawody walczą:
Dominik Zalewski i Bartek Kiedrowski
Piotr Gruchała i Kuba Wijata
Rafał Kuczkowski i Sebastian Butkiewicz
Patrycja Danielewska i Monika Stoltman
Marek odyja i Patryk Prądziński
Sebastian Szustkiewicz i Michał Błocińki
Pewniakami do występu w imprezie są Marcin Myszka i Sandra Rybakowska.

Wielkim wydarzeniem będzie także walka aktualnej Mistrzyni Polski juniorek Sandry Rybakowskiej z Katarzyną Brodacką ze Skorpiona Szczecin. Będzie to ostatni sprawdzian Sandry przed Mistrzostwami Europy (Bułgaria, Warna), które odbędą się 4 dni po gali w Czersku.

Walką wieczoru będzie walka w kategorii K1. W walce tej zaprezentuje się polski zawodnik Leszek Kołtun.

Leszek Kołtun Obecnie jest Interkontynentalnym Mistrzem Świata federacji WKN zawodowców w K1 (Low Kick). Na awodowym ringu stoczył 11 walk, które wszystkie wygrał. Jest także medalistą Mistrzostw Europy, aktualnym zdobywcą Pucharu Świata, wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski, aktualnym zawodnikiem kadry narodowej. Leszek Kołtun był uczestnikiem oraz triumfatorem wielu gal w Kickboxingu, Muay Thai i K1. Przeciwnikem Leszka będzie Jakub Domagała, wielokrotny Mistrz Polski.

Leszek Kołtun potwierdził już swój udział w imprezie.

Imprezę odwiedzą także Janusz Dzięcioł obecyny poseł RP, finalista programu Big Brother, Jerzy Rybicki ostatni polski złoty medalista Olimpijski w boksie, Walentyna Jałocha z programu Europa da sie lubić.

Pojedynki śedziować będzie jedyny w Polsce czarnoskóry sędzia Agey Jonson.
Bilety dostępne będą w cenie 10 zł na trybuny oraz 20 zł miejsca przy ringu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Jeżli lubisz wielkie emocje to ta gala jest specjalnie dla Ciebie.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron