Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Piłka nożna arrow Fabiański w bramce do końca rozgrywek
Fabiański w bramce do końca rozgrywek Drukuj Email
05.01.2009.
Po miesięcznej przerwie Łukasz Fabiański znowu wystąpił w podstawowym składzie Arsenalu. Kanonierzy pewnie pokonali Plymouth 3:1 w 3. rundzie Pucharu Anglii i awansowali do dalszych gier.


Wczoraj londyńczycy już poznali przeciwnika. 24 lub 25 stycznia zmierzą się na wyjeździe z Cardiff. Z Polakiem w bramce, bo Arsene Wenger zapowiedział, że Fabiański będzie bronił w każdym meczu tych rozgrywek.

źródło: www.sport.wp.pl

 
następny artykuł »

Ranking stron