Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Piłka nożna arrow Wisła potwierdza: Mamy Gargułę!
Wisła potwierdza: Mamy Gargułę! Drukuj Email
05.01.2009.
Wisła Kraków potwierdziła podpisanie umowy z Łukaszem Gargułą. Piłkarz trafi pod Wawel 1 lipca tego roku.

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami Garguła związał się z Białą Gwiazdą na pięć lat. Wisła nic za niego nie zapłaci, bo pomocnikowi reprezentacji Polski kończy się umowa z bełchatowskim klubem. Przypomnijmy, że o piłkarza starały się również Legia Warszawa i Widzew Łódź.

Nieoficjalnie mówi się, że Garguła będzie zarabiał w Wiśle grubo ponad 300 tysięcy euro rocznie.

Łukasz Garguła urodził się 25 lutego 1981 roku w Żaganiu. Ma 177 centymetrów wzrostu i waży 71 kilo. Jest wychowankiem Piasta Iłowa, a do tej pory w Ekstraklasie rozegrał 95 spotkań – wszystkie w barwach GKS-u Bełchatów. Zdobył w nich 16 bramek.

źródło: www.sport.wp.pl 

 
następny artykuł »

Ranking stron