Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow Kłopoty ze wzrokiem znanego golfisty
Kłopoty ze wzrokiem znanego golfisty Drukuj Email
15.01.2009.
 Ian Poulter już wkrótce podda się operacji korygującej wadę wzroku. Z tego powodu Anglik nie wystąpi na Abu Dhabi Golf Championship. Turniej rozegrany zostanie w tym tygodniu i zgromadzi śmietankę światowych golfistów.


32-letni Poulter ma duże trudności, żeby prawidłowo widzieć w słabym świetle.

„Robię to z wielkim żalem, ale niestety muszę wycofać się z rozgrywek Abu Dhabi Golf Championship” – mówił Poulter – „Lekarze zalecili mi, żebym jak najszybciej poddał się operacji wzroku, tak by nie nastąpiło pogorszenie. Mam nadzieję, że ten zabieg pomoże”.

Poultera ominie jeden z jego ulubionych turniejów na European Tour. Anglik obiecał jednak, że w 2010 roku na Abu Dhabi Golf Championship pojawi się na pewno.

W Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie rozgrywany jest turniej, pojawi się, między innymi, Sergio Garcia, Padraig Harrington, Miguel Angel Jimenez i Martin Kaymer.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron