Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow Czy Tiger pokibicuje?
Czy Tiger pokibicuje? Drukuj Email
15.01.2009.
 Już w lutym po raz dziewiąty odbędzie się popularna edycja turnieju Polonia Open. I tak, jak w roku ubiegłym zawody rozegrane zostaną na polach PGA Village. Tym razem będą to Ryder Course, Dye Course i Wanamake Course. Polonia Open po raz pierwszy będzie nosić rangę Polonijnych Mistrzostw Świata.


Polonia Open by Żywiec odbędzie się pod patronatem przewodniczącego Komisji Spraw Emigracji i Łączności z Polakami za granicą Senatu RP.

Zeszłoroczne rozgrywki zyskały duże uznanie. W tym sezonie również postanowiono zorganizować je w pięknym ośrodku PGA Village. Warto dodać, że to właśnie tu, w Port St. Lucie mieszka od niedawna Tiger Woods. Czy Amerykanin znajdzie się w gronie kibiców turnieju?

Zawodnicy Polonia Open klasyfikowani będą w systemie gross oraz handicapowym net, pozwalającym na współzawodnictwo graczy o różnym stopniu zaawansowania. Dzięki temu systemowi w turnieju mogą brać udział wszyscy polonijni i polscy gracze z handicapem. Po dwóch dniach odbędzie się cut.

Dla tych, którzy nie zakwalifikują się do finałowych rozgrywek organizatorzy przygotowali dodatkową rundę na pięknym polu "Rider". Główni zwycięzcy turnieju w kategoriach gross i net otrzymają tradycyjnie oprócz nagród, marynarki tym razem Polonijnych Mistrzów Świata.

Opłata za turniej wynosi 500$.

Więcej informacji na stronie www.poloniaopen.com/pl
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron