Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow Juli Inkster nagrodzona
Juli Inkster nagrodzona Drukuj Email
16.01.2009.
 Członkini World Golf Hall of Fame, Juli Inkster ma kolejny powód do dumy. Tym razem golfistka została uhonorowana nagrodą amerykańskiego Stowarzyszenia Pisarzy Golfowych (Golf Writers Association of America). Wraz z nią nagrodzono Erika Comptona, byłego gracza Nationwide Tour i Furmana Bishera, dziennikarza z Atlanty.


 

48-letnia Inkster to jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych golfistek na świecie. Jest ceniona za to, że potrafi zadbać o swój publiczny wizerunek i bardzo dobrze współpracuje z mediami. Właśnie ta umiejętność wprowadzania pozytywnych aspektów do kooperacji sportowców i dziennikarzy zaowocowała nagrodą ASAP/Murray Award.

Julie Inkster ma na swoim koncie 31 zwycięstw w cyklu LPGA Tour, w tym siedem wygranych w rozgrywkach wielkoszlemowych. Amerykanka wielokrotnie występowała także w zawodach Solheim Cup. Aktualnie jest trzecia w rankingu LPGA career money list.

W poprzednich siedmiu latach wyróżnienie ASAP/Murray Award otrzymali: Palmer, Nicklaus, Lopez, Nick Price, Fred Funk, Jay Haas i Gary Player.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron