Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow Nigdy nie jesteś sam
Nigdy nie jesteś sam Drukuj Email
19.01.2009.
 Tak zatytułowana była mowa Tigera Woodsa, którą Amerykanin wygłosił podczas uroczystości zaprzysiężenia Baracka Obamy na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Golfista przez długi czas próbował trzymać się z dala od polityki, jednak zaproszenie na imprezę inauguracyjną przyjął bez wahania.


 

Uroczystość zaprzysiężenia prezydenta-elekta odbyła się wczoraj w Waszyngtonie. W imprezie uczestniczyli znani przedstawiciele świata kultury i rozrywki, Denzel Washington, Beyonce, U2, Garth Brooks i Martin Luter King III.

W swoim przemówieniu Tiger stwierdził, między innymi, że jest zaszczycony zaproszeniem go na tę uroczystość. Rzeczywiście, udział Woodsa w tym wydarzeniu to duża niespodzianka. Golfista do tej pory unikał zabierania głosu w sprawach politycznych. Znana jest historia sprzed paru lat, kiedy Woods odmówił Billowi Clintonowi i nie wziął udziału w imprezie na cześć Jacka Roosevelta Robinsona, pierwszego Afro-Amerykanina, który grał w amerykańskiej lidze Major League Baseball.

Jak widać, dla Obamy Tiger zrobił jednak wyjątek.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron