Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow Zaskakująco niskie wyniki
Zaskakująco niskie wyniki Drukuj Email
22.01.2009.
 Tak dobrej rundy na PGA Tour nie było od dawna. Zarówno lider po pierwszym dniu, Pat Perez, jak i większość pozostałych zawodników uczestniczących w Bob Hope Classic zagrała poniżej par. Warunki na kalifornijskim polu były idealne i to właśnie tym eksperci tłumaczą tak dobre rezultaty golfistów.


 

Bob Hope Classic hosted by Arnold Palmer od początku był pełen niespodzianek. Anthony Kim, który był faworytem do wygranej wycofał się z turnieju. Po pierwszej rundzie na pozycji lidera znalazł się Pat Perez z bardzo dobrym wynikiem – 61 uderzeń, 11 poniżej par. Amerykanin miał 10 birdie, 1 eagle’a i 1 bogeya.

Perez świadomy jest jednak tego, że trudno będzie utrzymać taki wynik do końca turnieju (zwłaszcza, że Bob Hope Classic trwa przez 5 rund). Amerykanin po prostu cieszył się z tego, że tak dobrze zagrał:

„To była bardzo dobra runda. Warunki były idealne”.

Perez po pierwszej dziewiątce myślał o tym, żeby pobić rekord pola i zagrać 58 uderzeń. Wszystko jednak jeszcze przed nim.

 
następny artykuł »

Ranking stron