Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow MŚ: Kowalczyk z brązowym medalem!
MŚ: Kowalczyk z brązowym medalem! Drukuj Email
19.02.2009.
Justyna Kowalczyk zdobyła brązowy medal mistrzostw świata w biegu na 10 km kobiet techniką klasyczną. Polka przegrała z reprezentantką Finlandii - Aino Kaisą Saarinen (złoto), a także Włoszką Marianną Longą (srebro).

 

Nasza biegaczka nieco osłabła na ostatnim kilometrze, jednak do końca walczyła o jak najwyższą pozycję, co w konsekwencji dało jej medal.

Dzisiejszy brąz był dla naszej biegaczki pierwszy medalem zdobytym w mistrzostwach świata.

źródło: wp.pl

 
następny artykuł »

Ranking stron