Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Boks arrow HBO Boxing After Dark na antenie Sportklubu
HBO Boxing After Dark na antenie Sportklubu Drukuj Email
08.05.2009.
Juz 30 maja dojdzie do arcyciekawej gali boksu w Seminole Hard Rock Hotel w Fort Lauderdale na Florydzie. HBO w swoim cyklu Boxing After Dark zaprezentuje pojedynek o mistrzostwo świata WBC w kategorii półśredniej – niepokonany mistrz Andre Berto zmierzy się z dwukrotnym mistrzem świata w wadze junior-półśredniej Juanem Urango. Obaj bokserzy uchodzą za solidnych puncherów i chyba trudni przewidzieć pewnego zwyciezcę tej walki... W przedwalce wystąpi świetny młody bokser Alfredo Angulo, który kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa, pokonując coraz to lepszych rywali, 30 maja stanie jednak naprzeciwko Kermita Cintrona. Problemem dla mocno bijącego Angulo może okazać się... siła ciosu Cintrona, który z 30 zwycięskich walk 27 (!) rozstrzygnął przed czasem.

Telewizja SportKlub przeprowadzi retransmisje z tej imprezy.  

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron