Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow Mike Sexton ponownie w PartyPoker
Mike Sexton ponownie w PartyPoker Drukuj Email
08.05.2009.
 PartyPoker ogłosił kilka dni temu,  ze wznowił współprace z legendą światowego pokera -  Mikie’m Sextonem. Będzie on jednocześnie: prowadzącym, konsultantem, twarzą i graczem.
Mike Sexton jest twarzą i głosem Word Poker Tour,  zdobywcą bransolety WSOP, i bez wątpienia jednym z pionierów gry oraz jedną z najbardziej rozpoznawanych postaci wśród entuzjastów gry w pokera na całym świecie.

 

Swoje pierwsze 10 000$ wygrał już w 1992 roku na zawodach Buy-in NL holde’m w Foxwoods Word Poker Finale, w 2000 roku jako pierwszy Amerykaninem zwyciężył w Euro Poker Finals -  największych zawodach w ówczesnych czasach odbywających się w Europie a w roku 2006 wygrał  Tournaments of Champions na Word Series of Poker, zawody których był początkowo twórcą.

Czytaj całość: Mike Sexton ponownie w PartyPoker

 
następny artykuł »

Ranking stron