Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Boks arrow Vectra sponsoruje Grzegorza Proksę
Vectra sponsoruje Grzegorza Proksę Drukuj Email
25.08.2009.

Vectra oraz Grzegorz Proksa podpisali umowę o współpracy, w ramach której operator będzie wspierał boksera w jego karierze sportowej.

Umowa obowiązywać będzie do końca marca 2010 roku z możliwością przedłużenia. W jej ramach sponsor będzie mógł rozpowszechniać wizerunek boksera do promocji swojej firmy i jej usług oraz wykorzystywać go do akcji marketingowo - reklamowych.

 

"Sponsoring sportowy wpisał się w politykę firmy już wiele lat temu. Grzegorz Proksa to obok drużyny siatkarskiej "Joker" z Piły oraz koszykarzy "Czarni Słupsk" kolejny sportowiec, którego Vectra wspiera i umożliwia realizację zawodowych ambicji. Jesteśmy przekonani, że angażując się w tego typu działania nie tylko pomagamy młodym talentom, ale również budujemy pozytywny wizerunek naszej firmy i promujemy sport wśród naszych abonentów" - powiedziała Agnieszka Górska, dyrektor marketingu Vectry.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z nowego sponsora Grzegorza. Vectra, jako medialny potentat, jest dla nas szczególnie atrakcyjna. Jesteśmy przekonani, iż poza czysto komercyjnymi aspektami, wizerunek Grzegorza nabierze dodatkowych rumieńców dzięki współpracy z jednym z liderów rynku mediowego w Polsce. Grzegorz z pewnością nie zawiedzie oczekiwań, jest zawodnikiem o olbrzymim potencjale a dodatkowo jego poważna kariera sportowa dopiero się zaczyna" - powiedział agent Grzegorza Proksy.Grzegorz Proksa - polski bokser, młodzieżowy mistrz świata WBC i IBF w wadze średniej. Treningi rozpoczął 15 lutego 1999 roku w klubie Victoria Jaworzno pod okiem szkoleniowca Roberta Kopytka. W 2001 roku zdobył tytuł Mistrza Polski juniorów w wadze lekkiej a w 2003 roku tytuł młodzieżowego mistrza Polski w wadze lekkopółśredniej oraz tytuł młodzieżowego wicemistrza Europy także tej wagi. W roku 2004 został młodzieżowym mistrzem Polski wagi półśredniej i otrzymał nagrodę najlepszego zawodnika tejże imprezy. We wrześniu zdobył również tytuł mistrza Polski w gronie seniorów. 3 marca 2006 roku Grzegorz Proksa (Polish Boxing Promotion) wywalczył w Borough Hall w angielskim Hartlepool wakujące tytuły młodzieżowego mistrza świata organizacji WBC i IBF w wadze średniej, po zwycięstwie nad Belgiem Kennethem van Eesvelde. 13 października 2006 roku Proksa obronił tytuły młodzieżowego mistrza świata federacji WBC i IBF w wadze średniej. Polak pokonał na punkty Argentyńczyka Ignacio Fragę a 15 grudnia 2006 'Super G' w londyńskim Town Hall pokonał Stevena Conwaya. Była to 9 walka i jednocześnie dziewiąte zwycięstwo Polaka na zawodowym ringu. Kolejną walkę w obronie pasów MMŚ Grzegorz Proksa stoczył 21lipca. Pokonał Rumuna Vitalija Banivura, zwyciężając po raz 11 na zawodowym ringu. Swoje kolejne walki w 2007 roku odbył 12 października 2007 kiedy pokonał Gottharda Hintereggera oraz 15 grudnia 2007 pokonując na punkty Niemca Andreia Rimera. 12 kwietnia 2008 Proksa pokonał na punkty Jairo Alvarezem z Wenezueli. Na kolejną walkę Proksy przyszło czekać aż do 10 października kiedy to zwyciężył nad Rumunem Mihaila Macoveia. Rok 2008 Grzegorz Proksa zakończył wygraną nad Brytyjczykiem Tazem Jonesem (nokaut w 4 rundzie) - 5 grudnia 2008.

Grupa VECTRA (www.vectra.pl) to drugi pod względem liczby abonentów operator kablowy w Polsce, dostawca usługi triple play. Obsługuje 740 tys. klientów w 155 miastach na terenie całego kraju. W ofercie VECTRY, obok 140 programów telewizyjnych oferowanych w technologii cyfrowej, także w jakości HD oraz 50 programów realizowanych przez niezależne telewizje lokalne, znajduje się usługa szerokopasmowego dostępu do internetu oraz usługa telefonii stacjonarnej. Dzięki unikalnej na polskim rynku ofercie kablowej telewizji cyfrowej, VECTRA zdobyła 220 tysięcy abonentów i jest krajowym liderem tej usługi. Odbiorcami szerokopasmowego dostępu do internetu VECTRY jest 225 tys. gospodarstw domowych. Z telefonu VECTRY korzysta 55 tys. abonentów.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron