Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Boks arrow Sosnowski walczy o mistrzostwo Europy "u siebie"!
Sosnowski walczy o mistrzostwo Europy "u siebie"! Drukuj Email
08.09.2009.
 Nasza oferta okazała się na tyle atrakcyjna dla włoskiego promotora, iż nie dojdzie do przetargu, kto zorganizuje pojedynek o mistrzostwo Europy w wadze ciężkiej. Promotor Vidoza zaakceptował złożoną przez nas propozycje finansową i walka odbędzie sie na Wyspach, co de facto oznacza dla Alberta 'walkę u siebie'. Staramy sie o Londyn ale niewykluczona jest też inna lokalizacja w Anglii. do końca tygodnia powinniśmy znać też wstępna datę od telewizji SKY SPORT, która pokaże walkę Alberta jako jedną z dwóch walk live wieczoru Friday Night Fight.  Albert już wkrótce wyjedzie do Anglii na obóz sparringowy, bedzie trenował z zawodnikami przygotowującymi się do turnieju Prizefighter Heavyweight. - powiedział dziś w wywiadzie dla boxing.pl agent boksera.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron