Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Boks arrow Premiera "nShow 3D" z Dragonem
Premiera "nShow 3D" z Dragonem Drukuj Email
29.11.2010.
 Premiera  usługi  “nShow 3D”  już  4 grudnia 2010 roku.

“nShow 3D” zaprezentuje na żywo transmisję walki o tytuł mistrza Europy w wadze ciężkiej pomiędzy reprezentantem Polski Albertem „Dragonem” Sosnowskim, a broniącym tytułu,  Alexandrem Dimitrenko.

Platforma n  dokonuje kolejnego kroku milowego w rozwoju telewizji, wprowadzając “nShow 3D”, pierwszą regularną usługę telewizyjną 3D w Polsce. Nowa usługa 3D zadebiutuje w sobotę 4 grudnia br. transmisją na żywo wielce oczekiwanego pojedynku organizowanego w ramach Europejskiej Unii Boskerskiej (EBU),  pomiędzy reprezentantem  Polski  Albertem „Dargonem”  Sosnowskim
i Alexandrem Dimitrenko, broniącym tytułu mistrza Europy.

Wprowadzając  usługę  „nShow 3D”  wzmacniamy naszą pozycję niekwestowanego  lidera
w oferowaniu usług telewizyjnych nowej generacji – podkreśla Dyrektor Operacyjny Platformy n,  Christian Anting.

W odróżnieniu od innych wydarzeń w 3D zaprezentowanych w trakcie ostatniego roku, w tym transmisji finału piłkarskiej Ligi Mistrzów na platformie n, ramówka “nShow 3D” będzie obejmowała regularnie nadawane produkcje w 3D bez dodatkowych opłat do końca 2011 roku dla wszystkich abonentów platformy n bezpośrednio przy użyciu aktualnie posiadanych dekoderów. Każdy dekoder platformy n jest przystosowany do odbioru 3D.  Korzystając z telewizorów dostosowanych do odbioru obrazu 3D oraz specjalnych okularów, wszyscy abonenci platformy n uzyskają ekskluzywny dostęp do „trzeciego wymiaru rozrywki”, regularnej dawki koncertów,  filmów, dokumentów i najważniejszych wydarzeń sportowych w 3D.

“Jesteśmy dumni, że możemy potwierdzić naszą rolę technologicznego lidera wprowadzając dla naszych abonentów  pierwszą i  jedyną regularną usługę telewizyjną 3D w Polsce.” – powiedział Christian Anting.  „W końcu chodzi o oferowanie naszym abonentom doskonałych programów telewizyjnych, a transmisja na żywo walki EBU w „nShow 3D” będzie wspaniałym programem na inaugurację nowej usługi 3D. Ten oczekiwany przez wielu pojedynek bokserski już przykuwa uwagę całej Europy, a  nie ma lepszego sposobu na jego pokazanie, jak  przy wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii 3D”.


Pojedynek rozgrywany pomiędzy Dimitrenko a Sosnowskim, jednym z najpopularniejszych zawodowych bokserów w Polsce  generuje wiele emocji na blogach. Bloger “MAЯA” pisze na boxingscene.com, “Polski wojownik zrobi z niego miazgę. Poczekajcie, a zobaczycie.”, podczas gdy bardziej bystry fan “Freedom Fighter” zauważa, że „Pojedynek pomiędzy Dimitrenko a Sosnowskim będzie wyrównaną walką na wysokim poziomie, którą warto  obejrzeć.  Dimitrenko  dysponuje potężną posturą i talentem, ale brakuje mu poświęcenia i zaangażowania. Sosnowski, w przeciwieństwie do niego, jest bardzo zaangażowany i gotowy do poświęceń,   ale brakuje  mu  odpowiedniej tężyzny  fizycznej i talentu. Tym razem będę dopingował Sosnowskiego.”

Po wielkiej walce,  „nShow 3D”  planuje nadać  dwie dodatkowe walki  bokserskie w grudniu,   koncert wszechstronnie utalentowanego  i  powszechne uznanego muzyka Jeana Michelle Jarre’a  oraz transmisję  na żywo meczy  Ligii Mistrzów w 3D.  
Ponadto platforma n przygotowała świąteczną niespodziankę w 3D dla swoich abonentów na  24 grudnia,  na godz. 19:00.

 
następny artykuł »

Ranking stron